נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות של סוויס

טיסת סוויס לציריך
16/12/21 - 19/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$376
טיסת סוויס למילאנו
16/12/21 - 19/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$384
טיסת סוויס לבודפשט
16/12/21 - 21/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$434
טיסת סוויס לברלין
16/12/21 - 24/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$424
חברת סוויס (לשעבר סוויסאייר) היא חברת התעופה הלאומית של שווייץ, והחברת התעופה גדולה ביותר הפועלת בה. לחברה בסיס אם בנמל התעופה הבינלאומי ציריך-קלוטן שבשווייץ, ממנו היא מוציאה טיסות ליעדים רבים ברחבי תבל, וביניהם גם, כמובן, לישראל
 
חברת "סוויס" נמצאת בבעלות לופטהנזה הגרמנית, ולמעשה היא חברה אשר נבנתה על יסודות חברת סוויסאייר הוותיקה, שפשטה רגל והפסיקה את פעילותה בשנת 2002.
 
מעט היסטוריה וטריוויה על סוויס
*        בשנת 2001 ועקב התנהלות כושלת נכנסה חברת התעופה "סוויסאייר" לקשיים ובשנת 2002 פשטה החברה את הרגל.
*        חברת התעופה קרוס אייר - מי שהייתה לפנים חברת הבת של סוויסאייר - קיבלה את רוב הנכסים של החברה שפורקה, ובנתה חברה חדשה על חורבותיה.
*        שם החברה שונה ל"סוויס", או בשמה המלא - Swiss International Airlines.
*        את חברת התעופה הלאומית השווייצרית המחודשת רכשה חברת לופטהנזה הגרמנית הוותיקה והיציבה.
*        לחברה שני בסיסי-משנה, בנוסף לבסיס האם בשדה התעופה ציריך-קלוטן שבשווייץ - האחד בנמל התעופה הבינלאומי של ז'נבה והשני בנמל התעופה הבינלאומי יורואיירפורט, הנמצא בסמוך לבאזל.
*      החברה מפעילה את שירות 'סוויס סאן' שמספק בעיקר טיסות שכר הממריאות משווייץ ליעדים פופולריים (למשל בורגס, לרנקה, וורנה, ברצלונה ואחרים) במחירים מוזלים ואטרקטיביים.
*        סוויס מפעילה גם שירות טיסות לואו-קוסט לערי בירה מרכזיות באירופה. את הטיסות מבצעת חברת הבת של סוויס, העונה לשם סוויס אירופה.
*        צי החברה מונה 66 מטוסים (מסוג איירבוס ובואינג) ועוד 23 מטוסים נמצאים בהליך הזמנה. הצי מגיע, נכון לשנת 2015, אל מעל 100 יעדים ברחבי העולם.
*        באחרונה הרחיבה חברת SWISS את טווח פעילותה אל 22 יעדים חדשים ב-17 מדינות אירופאיות. היעדים החדשים מתפרשים על פני היבשת כולה: החל מערים מדרום לים התיכון, המשך בערים בצפון הים הבלטי וממערב לחצי האי האיברי, ועד למדינות הבלקן.
*       מלבד היעדים באירופה מגיעה החברה גם לקנדה וארה"ב, אחדות ממדינות דרום אמריקה, אחדות ממדינות אפריקה וכן אל מרבית מדינות המזרח הרחוק.
*        כחלק מקבוצת לופטהנזה וכחברה ב- Star Alliance, נוסעי SWISS יכולים להגיע ליותר מ-1000 יעדים ב- 170 מדינות.
 
קשרי התעופה של סוויס וישראל
*        בין היעדים שאליהם מגיעים מטוסי החברה נמצאת גם ישראל. קשרי התעופה של החברה עם ישראל מתקיימים מראשית דרכה של החברה.
*        בין נמל התעופה הבינלאומי ציריך-קלוטן ונתב"ג הישראלי פועלות כיום 2 טיסות יומיות ישירות, המתבצעות במטוסי איירבוס - איירבוסA340-300 ובמטוסי איירבוס A330-300. בחודשי החורף חלק מהטיסות מתבצעות במטוסי האיירבוס צרי הגוף של החברה.
*        חברת "סוויס" מקיימת הסכם קוד עם אל על הישראלית, ולכן לעיתים מטיסה אל על נוסעים לז'נבה במקום SWISS, ולהפך.
*      ישראלים רבים טסים באמצעות חברת התעופה השווייצרית מתל-אביב לציריך ומשם, לאחר חניית ביניים, ליותר ממאה יעדים ברחבי העולם.

הליך הצ'ק אין של החברה מתבצע בדלפקיה בנתב"ג הנמצאים בטרמינל 3, בקומה העליונה, באזור B. הדלפקים נפתחים 3 שעות לפני הטיסה ונסגרים שעה בטרם מועד ההמראה. עקב נהלי הביטחון, מומלץ להגיע לשדה התעופה לפחות שעתיים לפני ההמראה.
 
על-מנת לאתר ולהזמין טיסות למגוון יעדים באירופה ובמקומות אחרים ברחבי תבל אתם מוזמנים להיכנס לאתר של חברת התיירות "צבר" בו תמצאו את מבוקשכם ביעילות, נוחות ומהירות.