נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות של בריטיש איירוויס

טיסה ללונדון
04/12/21 - 09/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$430
טיסה לבאזל
טיסה לאמסטרדם
06/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$546
טיסה לברלין
07/12/21 - 14/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$579

לבריטיש איירווייס - חברת התעופה הלאומית של בריטניה - קהל לקוחות נאמן שיודע להעריך את איכותה של החברה הוותיקה והמכובדת. הצי של החברה מונה מאתיים וחמישים מטוסים מתקדמים, וכולם מטופחים ומאפשרים לטסים חוויה נוחה, יעילה ובטוחה.

 חברת התעופה הבריטית הוקמה כבר בשנת 1910 ולמעשה היא מתגאה ביותר ממאה שנים של טיסות מוצלחות הכוללות טיסות בטוחות, צוות טייסים מעולה, שירות מצוין, מושבים מרווחים ונוחים ועמידה בלוח הזמנים. או במלים אחרות - איכות!
 

אודות החברה

·       החברה נוסדה בשנת 1910, בעיקר לצורכי העברת מטענים בין פריז ללונדון, ונקראה AT&T.
·       בסיס האם של החברה ממוקם בטרמינל 5 בנמל התעופה הית'רו שבלונדון.
·       מספר שנים לאחר שנוסדה, בסוף חודש מרץ 1924, גדלה "בריטיש איירוויס" עת התאחדה עם מספר חברות תעופה בריטיות אחרות.
·       ממשלת בריטניה הלאימה את החברה המאוחדת ב-1935 ושמה הנוכחי, המוכר לכל, הוענק לה.
·       בריטיש איירווייס הייתה מהחברות הפיוניריות שהפעילו טיסות נוסעים במטוסי קונקורד החדישים והמהירים.
·       עוד הרבה בטרם עלה הנושא למודעות דאגה החברה להתנהלות המקפידה על שמירת איכות הסביבה - כבר בשנות ה-80 בחרה "בריטיש" לעשות שימוש בדלק המזהם פחות ככל האפשר את הסביבה.
·       כיום מבצעת החברה טיסות למאה שישים ותשעה יעדים ברחבי כל העולם. בין היעדים שאליהם מגיעים מטוסיה של החברה: ארה"ב, דרום אמריקה, המזרח הרחוק, דרום אפריקה, אוסטרליה, ואחרות, וכמובן שטיסותיה הבטוחות והנוחות מגיעות גם אלינו, לישראל.
 

קשרי התעופה של החברה עם ישראל

·       הטיסה הראשונה של חברת British Airways נחתה בישראל כבר ב-1931! זאת אומרת, ארבע שנים לפני שזכתה בשמה הנוכחי, כשעוד נקראה בשמה הקודם.
·       "שדה התעופה" ששימש כבסיס להמראותיהן ונחיתותיהן של טיסות החברה באותן שנים, בהן שלט המנדט הבריטי בארץ, היה באופן מפתיע הכנרת, וזאת בזכות מטוסי החברה שהגיעו אי-אז לישראל ואשר הותאמו להמראה ונחיתה מן המים.
·       קשרי התעופה של החברה עם ישראל יציבים ותדירים - שתי טיסות של בריטיש איירווייס בקו תל-אביב-לונדון מתקיימות מדי יום והן נוחתות בנמל התעופה הית'רו, הסמוך לבירת אנגליה.
·       הטיסות אל ישראל וממנה מתבצעות במטוסי בואינג (בטיסות הבוקר) ואיירבוס (בטיסות הצהריים והערב).
·       בקרוב תציין החברה 85 שנות פעילות בארץ, אבל מובן שישראלים רבים עושים שימוש בשירותים המעולים של British Airways גם ברחבי העולם, ובעיקר בטיסות הממריאות מלונדון למבחר יעדים בעולם.
 
הליך הצ'ק אין לטיסותיה של בריטיש איירווייס יכול להתבצע באופן מקוון באתר האינטרנט של החברה במהלך היממה שטרם הטיסה וגם באמצעות טלפונים ניידים באתר המותאם. כמו כן ניתן לבצע צ'ק אין בדלפקי החברה הפועלים בשדה. שימו לב, הדלפקים נסגרים 45 דקות בטרם העלייה למטוס ולכן חשוב להקפיד להגיע לשדה כשעתיים לפני הטיסה כך שהליך הצ'ק אין יעבור בקלות וביעילות.
 
בטיסותיה ושירותיה מציבה "בריטיש איירווייס" סטנדרטים גבוהים מאוד, ולכן היא נחשבת לאחת מחברות התעופה המובילות בעולם. נכון לשנת 2015 יש לחברה צי גדול במיוחד המונה 250 מטוסים ועוד 36 מטוסים שנמצאים בהליך הזמנה ועתידים להצטרף לצי החברה בעתיד הקרוב.
 
על-מנת לאתר ולהזמין טיסות של חברת בריטיש איירווייס אתם מוזמנים להיכנס לאתר של חברת צבר, שם ממתינים לכם פרטים מלאים על טיסות החברה, יעדים, תאריכים זמינים ומחירים עדכניים.