נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות אייר סרביה לניו יורק

אייר סרביה לניו יורק
אייר סרביה לניו יורק
אייר סרביה לניו יורק
אייר סרביה לניו יורק

טיסות של אייר סרביה

אייר סרביה לבנגקוק
אייר סרביה לניו יורק
אייר סרביה לבלגרד
09/12/21 - 15/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$541
אייר סרביה ללונדון
חברת התעופה אייר סרביה היא חברת הדגל של סרביה - מדינה מזרח אירופית שהוכרזה רשמית רק ב-5 ביוני 2006. ניקולה טסלה, נמל התעופה של בלגרד, עיר הבירה של סרביה, משמש כבסיס האם של החברה, שאמנם נוסדה כבר ב-1927 ואולם בגלגולה הנוכחי ובשמה העכשווי היא בת קצת יותר משנה בלבד
 
רק ב-26 באוקטובר בשנת 2013 התעצבה חברת התעופה הסרבית לכדי מה שהיא כיום, ואף זכתה לשם החדש והקליט - "אייר סרביה". השינויים הללו במיתוגה של החברה ובזהותה המגובשת מאפיינים במידה רבה את יציבותה של המדינה סרביה, ארץ מוצאה של החברה, שבשנים האחרונות קשה למדי לעקוב אחר קורותיה - הרפובליקה של סרביה הייתה בעבר חלק מהרפובליקה הפדרלית הסוציאליסטית של יוגוסלביה. לאחר פירוק פדרציה זו הפכה סרביה, בצוותא עם מונטנגרו, ל"רפובליקה הפדרלית של יוגוסלביה" וכן ל"איחוד המדיני של סרביה ומונטנגרו". מאחר שגם איחוד זה התפרק, עקב משאל עם שנערך במונטנגרו, הכריזה המדינה על עצמאותה ב-5 ביוני, 2006. חברת Air Serbia היא חברת התעופה הלאומית של סרביה.
 
ההיסטוריה של חברת אייר סרביה
·       כשנוסדה ב-17 ביוני 1927 נקראה החברה אאיירופוט - ???????, Aeroput. את הטיסה הבינלאומית הראשונה שלה (בין בלגרד בירת סרביה לגראץ שבאוסטריה) ערכה החברה בשנת 1929.
·       עד פרוץ מלחמת העולם השנייה המשיכה החברה לתפקד ואז שבתה מפעולה עד ה-1 באפריל 1947 עת שבה לעבוד. עם חידוש הטיסות שינתה החברה את שמה ונקראה בשם הלא ממש קצר "יוגוסלובנסקי אאיירוטרנספורט".
·       בשנת 1985, לאחר ששמה שונה שוב - והפעם לשם JAT יוגוסלב איירליינס - הייתה לחברה הראשונה באירופה שרכשה את מטוסי הבואינג 737-300 הגדולים והמתקדמים.
·       לקראת תום שנות ה-80 של המאה ה-20 הגיעה החברה לשיאה עד אז, והטיסה כחמישה מיליוני נוסעים בשנה לכשמונים יעדים בחמש יבשות.
·       התהליכים הפוליטיים וההיסטוריים במדינת האם של החברה השפיעו גם על חברת התעופה. לאחר פירוקה של יוגוסלביה בשנת 1992 חדלה החברה מכל טיסותיה הבינלאומיות, וזאת עקב סנקציות שהטיל האו"ם על יוגוסלביה.
·       החברה הוסיפה לקיים טיסות פנים בלבד בין השנים 1992-1994, אז חידשה את שירותיה הבינלאומיים.
·       ב-8 באוגוסט שנת 2003, לאחר שסרביה ומונטנגרו התאחדו איחוד קונפדרלי, שינתה החברה את שמה ל-JAT איירווייז והחלה בתהליך התחדשות שבמסגרתו מכרה מטוסים ישנים מדגמי DC-10 ובואינג 727, ו-DC-9 (למעט אחד).
·       ב-2006 עת הפכה מונטנגרו למדינה עצמאית, זכתה JAT איירווייז להפוך למוביל הלאומי של סרביה.
·       בראשית אוגוסט 2013 נרכשו 49% ממניותיה של JAT איירווייז על-ידי איתיחאד איירווייז, חברת התעופה הלאומית של אבו דאבי. בנוסף רכשה החברה מאבו דאבי גם את זכויות הניהול בחברה לחמש שנים. המניות האחרות נותרו ביד ממשלת סרביה.
·       ב-26 באוקטובר 2013 שונה שם החברה ל"אייר סרביה", והתקיימה טיסה ראשונה של החברה בין בלגרד לאבו דאבי.
 
קשרי חברת התעופה אייר סרביה עם ישראל
אייר סרביה מפעילה קו תעופה של טיסות ישירות בין "ניקולה טסלה", נמל התעופה בבלגרד, אל נתב"ג שבישראל. טיסות אלו יוצאות מישראל מספר פעמים בכל שבוע ומבוצעות במטוסי איירבוס מדגם A319.
 
בשנת 2013 החלה חברת Air Serbia  בשיפור מועדי הטיסות מישראל לבלגרד, וההמראות תוזמנו לשעות הצהריים והערב המוקדמות, לנוחות קהל הנוסעים. הקהל הישראלי משתמש בשירות החברה גם על-מנת להגיע עם טיסות של החברה ליעדים שונים ברחבי העולם תוך עצירת ביניים בבלגרד. מבחר היעדים אשר אליהם ניתן להמשיך עם חברת התעופה הסרבית כולל בין השאר את: פריז, לונדון, ציריך, ברלין, רומא, מונטנגרו, וינה, מילאנו, שטוטגרט, קופנהגן, מוסקבה, לרנקה, דוברובניק, שטוקהולם, סרייבו, סלוניקי, ואחרים.
 
אייר סרביה עם הפנים לעתיד
כיום מחזיקה החברה צי מטוסים אשר כולל 18 מטוסי איירבוס ובואינג. 15 מטוסים נוספים נמצאים בתהליך רכישה מתקדם. משמעות הדבר שהחברה שוב נמצאת בתהליך התפתחות מואץ. כיום מגיעה אייר סרביה ל-41 יעדים ברחבי הגלובוס ובעתיד הקרוב יתווספו יעדים וביניהם: ביירות, פראג, ורנה, קייב, סופיה, בודפשט, בוקרשט, ורשה ועוד. בהתאם להתפתחויות הנ"ל יש להניח שהעתיד צופן בחובו התרחבות נוספת והגעה אל ארצות חדשות.
 
לא רק בתחום יעדי הטיסות משתנה ומתייעלת חברת התעופה אייר סרביה. באחרונה החברה עברה מיתוג מחדש. הדיילים והדיילות עוטים מדים חדשים ותודרכו להעניק שירות משופר ויעיל בהרבה, מחלקת העסקים שודרגה במושבים רחבים, ארוחות חמות נוספו למזון המוגש בטיסות ותכניות בידור ושמע זמינים כעת לנוחות הטסים.
 
אם אתם מתעניינים בטיסות של חברת אייר סרביה - גשו אל אתר האינטרנט של חברת התיירות צבר בו תמצאו היצע רחב מטיסות החברה, ותוכלו אף להזמין אונליין טיסה לבחירתכם למבחר יעדים.