נגישות
Diesenhaus

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

דילים לאיטליה

דיל לונציה
חבילת נופש לרומא
06/4/17 - 11/4/17
Silva Hotel

5  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

$629
דיל לנאפולי
10/4/17 - 17/4/17
GOLDEN TULIP - CASERTA

7  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

$848
חבילה לבארי
05/4/17 - 12/4/17
BARION

6  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

685

חבילות נופש לאיטליה

חבילת נופש לקטניה
28/3/17 - 02/4/17
REGINA MARGHERITA

4  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

311
דיל למילאנו
28/3/17 - 30/3/17
ARMANI MILANO

2  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

1238
דיל מיוחד לקטניה
28/3/17 - 02/4/17
REGINA MARGHERITA

4  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

311
חבילת נופש לבארי
05/4/17 - 12/4/17
BARION

6  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

685
flag
אם אתם מתכננים חופשה באיטליה, יש אינספור מקומות שאפשר וכדאי לבקר בהם כמו: טוסקנה, אומבריה, בזיליקטה, קלבריה, אברוצו, חוף אמלפי, סרדיניה, האגמים האיטלקים או פיידמונט. אלה רק חלק מהמקומות שארץ נפלאה זו מציעה לכם.

חבילות נופש לאיטליה - המלצות על יעדים  


טוסקנה (Tuscany) ואומבריה (Umbria) הן ללא ספק יעדים פופולריים ביותר עבור מי שמחפש דילים לאיטליה באזורים שבהם אפשר לנפוש בווילות ולא בבתי מלון. לעומת זאת, וואל ד'אאוסטה (Valle d’Aosta) ופיידמונט (Piedmont) הם יעדים מועדפים על מי שמחפש חופשה באיטליה במקום שידוע בקשרים החזקים שלו עם צרפת.
כשמתכננים לרכוש חבילות נופש לאיטליה צריך לקחת בחשבון שגם הגיאוגרפיה של המדינה, ויותר מזה ההיסטוריה שלה – הן מגוונות וארוכות מאוד. וזה נכון בעיקר בדרום הלטיני באזורים של קמפניה (Campania), בזיליקטה (Basilicata) וקלבריה (Calabria) שם שלטו בזמן זה או אחר, היוונים, הערבים, הפיניקים, הנורמנים והספרדים.


טוסקנה - חופשה חלומית באיטליה


אם זו הפעם הראשונה שלכם בטוסקנה, מומלץ לטייל גם מעבר לקיאנטי (Chianti), באזור שבין פירנצה לסיינה, שמאופיין בשטחי יער צפוף. כאן תוכלו לבקר בכמה עיירות ולנסוע בכבישים שמובילים למרכזים היסטוריים. אפשרות אחרת היא לבקר בואל ד'ורצ'ה (Val d’Orcia), מדרום לסיינה, שמציעה את הנופים הקלסיים היפים ביותר באזור.

אומבריה


באומבריה זכרו שבעוד שרוב הערים הן פשוט פנינים מקסימות, קאשה (Cascia), פוליניו (Foligno) ופרוג'ה (Perugia) הגדולה והמבלבלת – הן לא. כמו בטוסקנה ובאזורים אחרים, היו מוכנים לסוגי תעשייה קלה שאפשר למצוא לעתים קרובות בעמקים ובכבישים העורקיים, במיוחד ב-וואל ד'ספולטו (Valee de Spoleto) ומסביב לפרוג'יה, נארני (Narni) וטרני (Terni).

נופש באיטליה - מזרחה יותר מטוסקנה ואומבריה


יותר אנשים בוחרים לבקר באזור שממזרח לטוסקנה ואומבריה – האזור ההררי לה מרקה (Le Marche), שבו המחירים, גם לווילות, נמוכים יותר. הנופים כאן מרהיבים כאשר מצד דרום האזור חולק את הרי סיביליני (Sibillini) יחד עם אומבריה. במקומות אחרים, הגובה חושף לעתים קרובות את הגבעות הרכות והפסטורליות של טוסקנה ואומבריה.
באזור לה מרקה יש פחות ערים היסטוריות מאשר בשכנותיה, אם כי הטובות שבהן – אורבינו (Urbino) ואסקולי פיצ'נו (Ascoli Piceno) – הן ממש ממש טובות.


חוף אמלפי (Amalfi)


למעט פומפיי, קפרי וחוף אמאלפי, אזור קמפניה (Campania) הוא יחסית פחות ידוע. כולן צפופות מאוד בחודשי הקיץ, ולכן אם אתם רוצים להיות חלק מהמוני התיירים זהו המקום להיות בו בעונה הבוערת. זה יכול להיות די הלם למצוא את פומפיי מוקפת בהתפשטות המודרנית וכדאי גם לראות את הרקולאנאום (Herculaneum) ואת המקדשים בפאסטום (Paestum). לגבי חוף אמאלפי – ראבלו (Ravello) נחשבת לטובה ביותר מבין עיירות החוף באמלפי.
 

איטליה על המפה

מזג אוויר ברומא
currentdaycludy.png
שלישי ° 4 - ° 17
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
 • 6-19
 • 6-20
 • 7-23