נגישות
Diesenhaus

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות של קונטיננטל

דיל לפריז
26/3/17 - 05/5/17

טיסות - שכר

מחיר למבוגר

$391
טיסה לפריז
30/3/17 - 02/5/17

טיסות - שכר

$391
טיסה לפריז
28/2/17 - 02/3/17

טיסות - סדירות

 

$283
טיסת ישירה לפריז
22/2/17 - 28/2/17

טיסות - סדירות

 

$387
חברת התעופה האמריקאית קונטיננטל (או בשמה המלא - קונטיננטל איירליינס - Continental Airlines) היא חברת התעופה הרביעית בגודלה בארה"ב והחמישית בגודלה בעולם. החברה מקיימת קשרי תעופה עם ישראל וטיסותיה מגיעות גם למקומות רבים ברחבי תבל
 
לחברה, שבסיסה הראשי שוכן בשדה התעופה של יוסטון - ותק של יותר מ-80 שנות פעולה, וציבור נוסעים רחב מאוד ונאמן.
 
חברת קונטיננטל - מעט טריוויה והיסטוריה
*        החברה נוסדה כבר ב-1931 תחת השם "ורני ספיד ליינס".
*        ב-1937 החליפה החברה את שמה לזה הנוכחי, המוכר לכל.
*        בשנות השישים הגדילה החברה את פעילותה אל מחוץ ליעדי הפנים בארה"ב, ואולם רק בתחילת 1978 יצאו מטוסי החברה לטיסות בין-יבשתיות לדרום מזרח אסיה ואל דרום הפסיפיק.
*       החברה ידעה גם קשיים ונכנסה לפשיטת רגל פעמיים: בשנת 1983 וב-1990. ואולם היא התאוששה כבר בשנת 1996 ובשנת 2000 אפילו הרחיבה את פעילותה עוד.
*        החברה הייתה שייכת לברית חברות התעופה SkyTeam עד ל-24 באוקטובר, שנת 2009, ואז, ב-27 באוקטובר באותה שנה, הצטרפה לברית סטאר אלייאנס. החברות בברית זו ולקיחת חלק בהסכם חברות התעופה Star Alliance מבטיחים שיתופי פעולה עם שאר חברות התעופה השייכות לברית, ומאפשרים לחברי הקבוצה להגיע ל-1,071 יעדים ב-170 מדינות שונות.
*        בשנת 2010 התמזגה החברה עם חברת יונייטד איירליינס.
*        נמל התעופה קליבלנד הופקינס משמש כבסיס הפעולה השני של החברה.
*        תכנית הנוסע המתמיד של קונטיננטל, שנקראת OnePass, החלה לפעול בשנת 1987. התכנית מציעה לנוסע אפשרות לזכות בשדרוג מחלקה, בכרטיסים בחינם ובסוגים נוספים של תגמולים בעבור טיסותיו עם החברה, וכן עם חברות המשתפות פעולה עם קונטיננטל. הנוסעים צוברים נקודות בעבור טיסותיהם ואלו מקנות להם את הזכויות העודפות.
*        צי המטוסים של חברת קונטיננטל איירליינס מונה 245 מטוסים ועוד 64 מטוסים נמצאים בהזמנה.
*        חברת התעופה זכתה לצבור מגוון תארים יוקרתיים. בין היתר קיבלה את תואר "מחלקת העסקים הטובה ביותר" וגם את התואר "חברת התעופה הטובה ביותר שבסיסה בצפון אמריקה".
*        מחלקת ה-BusinessFirst של החברה מתגאה באוכל איכותי במיוחד, ומעסיקה שפים מוכרים, ביניהם מייקל קורדה הבינלאומי וכן השפים הישראלים המוכרים מיקה שרון וחיים כהן, האמונים על התקנת תפריט כשר מיוחד שמתווסף לתפריט השפים של החברה.
*        מטעם החברה ממריאות כיום טיסות יומיות רבות שעל הפעלתן והפעלת כלל שירותי החברה אמונים כ-43 אלף עובדים. כל זאת במטרה לשרת יותר מ-60 מליון נוסעים בשנה.
*        מטוסיה של החברה מגיעים כיום ל-256 יעדים ברחבי העולם, וביניהם, כמובן, גם לישראל.
 
קשרי התעופה של קונטיננטל וישראל
תחילת מערכת היחסים האווירית של החברה עם ישראל התרחשה כבר עם הקמתה, בשנת 1931, אז קיימה החברה את הטיסה הראשונה שלה לארץ. בקרוב מתעתדת קונטיננטל איירליינס להפעיל טיסות יומיות גם בין תל-אביב ליוסטון, בנוסף לטיסות שהיא כבר מפעילה לניוארק.
 
חברת קונטיננטל האמריקאית נחשבת לאחת החברות הטובות בעולם, והיא גם ללא ספק אחת המוכרות והפופולריות מבין חברות התעופה הקיימות כיום. הטיסות עם Continental נחשבות למצוינות ולאיכותיות במיוחד, ועם זאת ניתן למצוא מבצעים ומחירים מיוחדים של החברה לטיסות ישירות אל ניו יורק וממנה בחזרה ארצה.
 
על מנת לאתר ולהזמין מקומות על אחת מטיסותיה של החברה לארה"ב אתם מוזמנים להיכנס לאתר של חברת התיירות צבר, שם ממתין לכם היצע של מבחר טיסות של החברה במגוון מועדים, שעות ותעריפים.